תודה והמלצה – מיכל דגן ברעם

Home/ייעוץ עסקי/תודה והמלצה – מיכל דגן ברעם

תודה והמלצה – מיכל דגן ברעם

תאריך: 17 בינואר, 2012

תודה והמלצה – מיכל דגן ברעם

אס.אי.או ישראל טכנולוגיות בע"מ החלה את פעילותה בשנת 2004. החברה מובילה את תחום קידום האתרים בארץ. פעילותינו מתמקדת בתחום קידום אתרי אינטרנט במנועי חיפוש באמצעות אופטימיזציה של האתר, תוך מתן שירותים משלימים ללקוחותינו כגון שיווק ופרסום באינטרנט. בתחילת שנת 2010 זיהיתי את התחרות המתגברת בתחום וחיפשתי
דרכים להביא את השירות ללקוחות שלנו לרמת הגבוהה ביותר בשאיפה למצויינות.

פניתי אל מיכל דגן ברעם מתוך רצון לקבל תמיכה והכוונה בדרך לשיפור תוצאות ניהול הלקוח ושימור הלקוחות בחברת אס.אי.או ישראל בסביבה שהתחרות בה מאוד דינמית.
המטרה היתה להביא לנאמנות גבוהה יותר של הלקוחות ולשמר את הקיים.

התהליך שמיכל הובילה במקצועיות רבה, הביא אצלנו לזיהוי הנקודות שיש לשפר בעבודה עם הלקוחות ובוצעה עבודה עם מנהלי הפרוייקטים מול הלקוחות. התוצאות היו עליה ברמת ההתמדה והנאמנות של לקוחות ומוכנות של הלקוחות להאמין יותר בחברה ולשלם את הפרמיה בגין השירות המקצועי שלנו. כמובן שהתוצאה היתה גידול בהכנסות החברה בצורה דרמטית.

מיכל הפגינה כניסה והבנה של השוק התחרותי בו אנו מצויים וחשיבה יצירתית. יחד עם יחסי האנוש הטובים שלה ציידה מיכל את העובדים במגוון כלים שעוזרים לנו תקופה ארוכה לאחר הייעוץ. התוצרים של עבודה משמשים אותנו כבר שנה שנייה וכמובן שהאפקטיביות הכלכלית שלהן כבר ניכרות מזמן ומובילות אותנו להצלחה.

ברצוני להודות למיכל על העבודה שביצענו יחד ושלבטח תימשך מעת לעת

איל זהבי

מנכ"ל

אס אי או ישראל טכנולוגיות